43782. Erik Mortensen: Portræt af ældre kvinde

Olie på plade, 28 x 23,5 cm. Sign.

Varenr. 43782

17 Maj 2017 20:24

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning