43780. Willy Bille (1889-1944): Skovparti med bro

Olie på lærred, 51 x 64 cm. Sign. WB

Varenr. 43780

17 Maj 2017 20:24

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 500 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2017-05-17 09:36
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms