43780. Willy Bille (1889-1944): Skovparti med bro

Olie på lærred, 51 x 64 cm. Sign. WB

Varenr. 43780

17 Maj 2017 20:24

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 500 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2017-05-17 09:36
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms