43778. Willy Bille (1889-1944): Park/kirkegård

Olie på lærred, 49 x 69 cm. Sign. WB

Varenr. 43778

17 Maj 2017 20:25

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning