43781. Willy Bille (1889-1944): Flodparti

Olie på lærred, 46 x 56 cm. Sign. WB

Varenr. 43781

17 Maj 2017 20:26

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 400 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340400 DKK2017-05-17 09:37
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms