43781. Willy Bille (1889-1944): Flodparti

Olie på lærred, 46 x 56 cm. Sign. WB

Varenr. 43781

17 Maj 2017 20:26

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340400 DKK2017-05-17 09:37
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning