43885. Aage Strand (1910-1975): Stråtækt gård

Sign. monogram AS. Olie på lærred. 52 x 62 cm

Varenr. 43885

17 Maj 2017 20:26

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 300 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340300 DKK2017-05-17 09:38
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning