43792. Mimi Falsen (1861-1957): Interiør fra et borgerhjem

Olie på lærred. Sign. Mimi Falsen 1911. Interiøret er fra Skt. Olafsgatan i Oslo. 68 x 84 cm

Trænger kraftigt til rens.

Varenr. 43792

17 Maj 2017 20:26

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning