44215. Hugo Larsen (1875-1950): Kuttere i havn

Olie på pap. Sign. Hugo Larsen 1924. 25,5 x 33 cm

Varenr. 44215

17 Maj 2017 20:27

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 900 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22118900 DKK2017-05-17 18:02
340850 DKK2017-05-17 09:39
24842500 DKK2017-05-17 14:53
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms