44233. Mark Osman Curtis (1879-1959): Køer på marken

Sign. M. Curtis, olie på lærred. 38 x 63 cm

Varenr. 44233

17 Maj 2017 20:28

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning