44101. Georg Jensen: Årsskeer (12)

Forgyldt sterling sølv med emalje. Årgang 1971-1982

Brugsspor

Varenr. 44101

17 Maj 2017 20:30

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

233511.000 DKK2017-05-13 00:12
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms