44101. Georg Jensen: Årsskeer (12)

Forgyldt sterling sølv med emalje. Årgang 1971-1982

Brugsspor

Varenr. 44101

17 Maj 2017 20:30

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

233511.000 DKK2017-05-13 00:12
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning