44101. Georg Jensen: Årsskeer (12)

Forgyldt sterling sølv med emalje. Årgang 1971-1982

Brugsspor

Varenr. 44101

17 Maj 2017 20:30

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

233511.000 DKK2017-05-13 00:12
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms