43956. Boddisatva

Forgyldt og patineret bronze. Tibetansk 19./20. århundrede. H: 13 cm. Buddha i tsaraform

Varenr 43956

17 Maj 2017 20:43

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.600 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

226181.600 DKK2017-05-10 16:20
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms