43956. Boddisatva

Forgyldt og patineret bronze. Tibetansk 19./20. århundrede. H: 13 cm. Buddha i tsaraform

Varenr. 43956

17 Maj 2017 20:43

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.600 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

226181.600 DKK2017-05-10 16:20
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms