43959. Siddende Buddha på lotustrone

Forgyldt bronze. H: 19 cm. Kina 20. århundrede

Varenr. 43959

17 Maj 2017 20:44

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 850 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

CHRSTAMPE850 DKK2017-05-17 18:18
24798800 DKK2017-05-17 16:55
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning