43803. Liggende Buddha

Forgyldt og med farvede glasflusser. Vietnam 21. århundrede. L: 56 cm

Varenr. 43803

17 Maj 2017 20:51

Vurdering 1000 DKK

23695500 DKK2017-05-15 15:20
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms