43805. Buddha hovede

Forgyldt træ på sortmalet sokkel. Vietnam 21. århundrede. H: incl. sokkel 28 cm

Varenr. 43805

17 Maj 2017 20:52

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24798400 DKK2017-05-17 16:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms