43805. Buddha hovede

Forgyldt træ på sortmalet sokkel. Vietnam 21. århundrede. H: incl. sokkel 28 cm

Varenr. 43805

17 Maj 2017 20:52

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK 400 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24798400 DKK2017-05-17 16:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning