44170. Lænestol, sort læder

Lav lænestol med sort læder betræk, på drejefod af stål.
B. 74, Dybde 70 cm.

Brugsslitage, læder krakeleret på sædehynde

Varenr. 44170

17 Maj 2017 19:39

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning