44057. Leif Lage (1933-): Portræt samt Komposition (2)

Kul: Portræt, 30 x 22,5 cm, sign. Lage 79 samt akvarel: Komposition, 13,5 x 7,5 cm, sign. L. L.
Endvidere medfølger to bogværker om Lage

Varenr. 44057

17 Maj 2017 19:42

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 900 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

19013900 DKK2017-05-17 19:35
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms