44061. Ib Eisner: En Frækkert

Portræt af en kvinde. Olie på lærred. 44 x 35. Sign. Ib Eisner

Varenr. 44061

17 Maj 2017 19:42

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

3401.000 DKK2017-05-17 09:28
23664950 DKK2017-05-17 17:54
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms