44091. Capitan Luis: Tyrefægter

Sign. Capitan Luis. Olie på træ. 20,5 x 31 cm

Varenr. 44091

17 Maj 2017 19:44

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 700 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340700 DKK2017-05-17 09:29
20322650 DKK2017-05-14 14:03
948600 DKK2017-05-13 03:54
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning