44107. Gitz-Johansen (1897-1977): "Flugten" litografi

Prøvetryk, sign. og dat. i trykket samt betitlet, sign. og dat 1929 i bly, 63 x 53 cm.

Varenr. 44107

17 Maj 2017 19:44

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms