43649. Helge Nielsen (1893-1980): Komposition

Litografi, 71/310, sign. og dat. 63, 50 x 41 cm.

Varenr. 43649

17 Maj 2017 19:45

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning