43501. Viktor Borregaard: Modelstudie

Olie på plade, 29 x 23 cm. Sign. VB, på bagsiden "Viktor Borregaard Modelstudie"

Varenr. 43501

17 Maj 2017 19:46

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms