43851. Helge Jacobsen (1916-1987): Komposition

Olie på lærred, 83 x 100 cm. Sign. Helge J. 72

Varenr 43851

17 Maj 2017 19:46

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 900 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340900 DKK2017-05-17 09:30
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms