43851. Helge Jacobsen (1916-1987): Komposition

Olie på lærred, 83 x 100 cm. Sign. Helge J. 72

Varenr. 43851

17 Maj 2017 19:46

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 900 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340900 DKK2017-05-17 09:30
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms