43851. Helge Jacobsen (1916-1987): Komposition

Olie på lærred, 83 x 100 cm. Sign. Helge J. 72

Varenr. 43851

17 Maj 2017 19:46

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 900 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340900 DKK2017-05-17 09:30
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning