43901. Hugo Otava (1889-1967): Mor med pige og dukke

Sign. Hugo Otava 1920. Olie på plade. 55 x 43 cm

(Krakeleringer)

Varenr. 43901

17 Maj 2017 19:47

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning