43864. Hans Peterson: Pippi Langstrømpe

Olie på lærred, 40 x 40 cm. Sign. bagside Hans 2005

Varenr. 43864

17 Maj 2017 19:48

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 750 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

24838750 DKK2017-05-15 22:08
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms