43864. Hans Peterson: Pippi Langstrømpe

Olie på lærred, 40 x 40 cm. Sign. bagside Hans 2005

Varenr. 43864

17 Maj 2017 19:48

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 750 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

24838750 DKK2017-05-15 22:08
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning