44082. Ubekendt: Kompostion med frugter

Olie på lærred, utydeligt signeret. 79 x 69 cm

Varenr. 44082

17 Maj 2017 19:49

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 500 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2017-05-17 09:32
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning