44082. Ubekendt: Kompostion med frugter

Olie på lærred, utydeligt signeret. 79 x 69 cm

Varenr 44082

17 Maj 2017 19:49

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 500 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2017-05-17 09:32
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms