44234. Victor Brockdorff: Krydstogtskib ved kaj

Sign. V. Brockdorff 1985. Olie på lærred. 38 x 56 cm

Varenr. 44234

17 Maj 2017 19:50

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 700 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340700 DKK2017-05-17 09:32
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms