44235. To kompositioner, sign. Steenstrup

Begge olie på masonit, signerede Stenstrup. Mål eksl. rammer 14,5 x 22 og 24 x 33 cm

Varenr. 44235

17 Maj 2017 19:50

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning