44222. Engelsk Lygteur

Kasse af mahogni, messingmonteret. Messing skive med tinkrans, romertal, strike-silent. 19. årh. H. 45, B. 30

En fod mangler, ingen lås i dør.

Varenr. 44222

17 Maj 2017 20:02

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 2.200 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

184522.200 DKK2017-05-17 19:59
184402.000 DKK2017-05-14 16:56
190451.700 DKK2017-05-12 13:00
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning