44187. Sæt på fire wheelback chairs (4)

Fire stole af eg, armlæn og tremmeryg med udskåret midtersprosse. England 19./20. årh. Ryghøjde 103 cm, siddehøjde 44 cm, B. 57 cm
Alm. brugspatina

Varenr. 44187

17 Maj 2017 20:04

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 2.000 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms