43925. George Lance (1802-1864): Opstilling med frugter

Olie på lærred, sign. G. LANCE, 72 x 92 cm.
(reparationer, afskalninger)

Varenr. 43925

24 Maj 2017 20:23

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 1.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

247971.000 DKK2017-05-24 19:27
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms