44258. Carl Emil Lund (1855-1928): Kystparti med får

Olie på lærred, sign. Emil Lund
45 x 69 cm

Varenr 44258

24 Maj 2017 20:27

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 1.600 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

3401.600 DKK2017-05-24 18:53
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms