43664. N. P. Mols (1859-1921): Brænding - Søndervig

Olie på lærred, 41 x 53 cm, sign. N. P. Mols

Varenr. 43664

24 Maj 2017 20:28

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

227061.300 DKK2017-05-24 19:19
3401.200 DKK2017-05-24 18:54
241.000 DKK2017-05-17 16:11
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms