43766. Mogens Vantore (1895-1977): Haveparti - Paris

Olie på lærred, 61 x 47 cm. Sign. M. Vantore

Varenr. 43766

24 Maj 2017 20:29

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms