43784. Th. Ulrichsen (1905-1970): Parti fra Husum

Olie på lærred, 47 x 67 cm. Sign. Th. Ulrichsen

Varenr. 43784

24 Maj 2017 20:31

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms