44277. Eyvind Olesen (1907-1995): En flok høns

Olie på lærred, 52 x 66 cm. sign. Eyv. Olesen

Varenr. 44277

24 Maj 2017 20:33

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 700 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

1736700 DKK2017-05-24 08:00
19139650 DKK2017-05-24 18:18
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms