44373. Carl Bille (1815-1898): Damper i oprørt hav

Sign. Carl Bille 1871. Olie på lærred. 30 x 41 cm.

Varenr. 44373

24 Maj 2017 20:33

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning