44374. Carl Bille (1815-1898): Marine med sejlskib

Sign. Carl Bille. Olie på lærred. 31 x 47 cm

Varenr. 44374

24 Maj 2017 20:34

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms