43357. Alphonse Emmanuel de Moncel de Perrin (1866-1930): Vandbærer, bronze

Statuette af bronze forestillende kvinde bærende åg med to spande. Stemplet A. Moncel/F. Barbedienne Fondeur. H: 44,5 cm

(Skrue til fastgøring af åg mangler)

Varenr. 43357

24 Maj 2017 20:35

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 2.600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

8362.600 DKK2017-05-24 19:21
205792.400 DKK2017-05-24 13:03
9482.200 DKK2017-05-19 17:16
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning