44040. Ubekendt kunstner: Musiksalon

Olie på lærred, 136 x 122 cm. Sign. L.v. Hagn ved Marie Haushafen
(krakeleringer samt lille ca. 1 cm lang revne)

Varenr. 44040

24 Maj 2017 20:35

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.200 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

247971.200 DKK2017-05-24 19:27
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms