43767. Mogens Vantore (1895-1977): Københavnerprofil

Olie på lærred, 56 x 46 cm, sign. Vantore

Varenr. 43767

24 Maj 2017 20:36

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 500 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

9595500 DKK2017-05-22 15:00
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms