43779. Willy Bille (1889-1944): Opstilling med bojan, potteplante og lampe

Olie på lærred, 60 x 52 cm. Sign. WB

Varenr. 43779

24 Maj 2017 20:37

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning