44276. Jens Sinding Christensen (1888-1980): Skibe i krap sø

Olie på plade, 31 x 41 cm. Sign. monogram

Varenr. 44276

24 Maj 2017 20:40

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24099400 DKK2017-05-24 20:04
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms