44278. Ubekendt engelsk kunstner: "Storm clearing off"

Olie på lærred, 25,5 x 26,5 cm. Sign. utydeligt bagside 1870
(afskalning, afslag på ramme)

Varenr. 44278

24 Maj 2017 20:40

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms