44158. A. Michelsen: Margrethebæger

Margrethebæger af delvis forgyldt sterling sølv. stemplet A. Michelsen Sterling Denmark E10. H. 8 cm

Graveret i bund.

Varenr. 44158

24 Maj 2017 21:01

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms