43935. Gorm Eriksen (1940-): November

Olie på lærred, 100 x 80 cm, sign. bagside Gorm Eriksen 83

Varenr. 43935

24 Maj 2017 19:43

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

CEE1.600 DKK2017-05-18 14:15
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms