43178. Lone Nørbo: Suite på tre kompositioner (3)

Alle sign. LN og på bagsiden Lone Nørbo 2000. Olie på lærred. 30 x 30 cm.

Varenr. 43178

24 Maj 2017 19:44

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 300 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

LAURA13300 DKK2017-05-23 21:45
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms