44096. Gert Toften: Suite på tre figurkompositioner

Ansigter i hjerteform. Olie på lærred. Sign.G.T 2001. Hver 30 x 40 cm.

Varenr. 44096

24 Maj 2017 19:47

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms