44084. Svend Nielsen (1908-1993): Parti fra Hasle

Olie på lærred, sign. Svend Nielsen. 64 x 31 cm

Varenr. 44084

24 Maj 2017 19:48

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms