44065. Gorm Eriksen (1940-): "Sovende pagt"

Olie på lærred. 120 x 120 cm. Signeret og betitlet på bagsiden 1990/91.
Bog om Gorm Eriksen medfølger: Alice Fanøe "Gorm Eriksen Selected Works 1989-1993", ed. Heede og Moestrup.

Varenr. 44065

24 Maj 2017 19:49

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 3.600 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

3403.600 DKK2017-05-24 18:46
41653.400 DKK2017-05-24 06:40
236953.200 DKK2017-05-21 12:28
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms