44388. Jeppe Vontilius (1915-1994): Landskab

Sign. IV, olie på lærred. 42 x 64 cm

Varenr. 44388

24 Maj 2017 19:51

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.300 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

3401.300 DKK2017-05-24 18:48
12271.200 DKK2017-05-24 18:28
41651.000 DKK2017-05-19 08:46
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning