43174. Ubekendt kunstner: Komposition

Abstrakt komposition i gul og blå. Sign. J.L. 57 x 39 cm. Købt ca. 2002. Olie på lærred.

Varenr. 43174

24 Maj 2017 19:53

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 300 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23695300 DKK2017-05-20 18:26
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms